Pereterapeut Tartus |
Katrin Tint

Olen alati tundnud sügavat huvi inimeste ja suhete vastu. Olen otsinud vastuseid endast, jutuajamistest pere, sõprade ja kolleegidega, raamatutest ja filmidest ning  jõudnud lõpuks süsteemse elukäsitluse ja pereteraapia juurde. Olen õppinud kasvatusteadusi, psühholoogiat, pereteraapiat ja tunnetekeskset paariteraapiat, töötanud kahes üldhariduskoolis sotsiaalpedagoogi ja koolipsühholoogina, kahes erakliinikus psühholoogina ning täna jõudnud tööalaselt sinna, millest olen unistanud – olen pere- ja paariterapeut oma isiklikus erapraksises ning õppejõud ja koolitaja. 

Ma olen õnnelik inimene, sest minu eriala on ühtlasi ka minu hobi. Naudin väga inimestega suhtlemist, erialase kirjanduse lugemist ning pean oluliseks pidevat arengut. Mulle meeldib vaheldus ning uudsus, mul on pidevalt käsil mitu projekti korraga. Ka vabal ajal naudin kõike, mis on seotud inimeste, suhete, tervise ja heaoluga – head seltskonda koos maitsva toidu ja sisukate vestlusega, põnevat raamatut koos hommikuse kohviga, tennisemängu ja tantsimist, reisimist ja seiklusi, teatrit, kunsti  ja muusikat. Olen abielus,  meie pere on kärgpere, kus kasvab kaks poega. 

"Juba esimesest kohtumisest Katriniga märkasin tema pühendumist. Ta on professionaalne, aus, empaatiline ja inimlik. Hindan teda väga ning tunnen, et meie koostööst on minu mina-pilt paranenud, oskan seada piire ja enda heaolu eest seista"

MINU CV

​INDIVIDUAALNE PSÜHHOTERAAPIA

Kui tunned, et probleeme on saanud liiga palju ja vaatamata püüdlustele ei ole hea olla, siis Individuaalne psühhoteraapia võib aidata leida lahendusi.  

PAARITERAAPIA

Paariteraapia on sobiv nii neile, kes alles alustavad oma ühist teekonda kui ka neile, kes on oma suhtega ummikusse jõudnud, kuid pole veel kaotanud lootust suhet päästa.

PERETERAAPIA

Pereteraapia on süsteemne teraapia, kus vaadeldakse pere probleeme suhete kontekstis – kuidas suhete kvaliteet mõjutab pereliikmeid, nende omavahelisi suhteid ning käitumist.

psühholoog Tartus

KOOLITUSED

Viin läbi erinevatel psühholoogilistel teemadel koolitusi ja õpitubasid. Koolitused aitavad ennast ja teisi paremini mõista.