Suhtetark | Psühholoog Tartus

individuaalne psühhoteraapia

​INDIVIDUAALNE PSÜHHOTERAAPIA

Elus tuleb ikka ette suuri muutusi, probleemseid olukordi, arusaamatusi ja pingelisi perioode. Enamasti on ressursid toimetulekuks olemas ja pärast muutustega kohanemist eluga rahulolu ja toimetulek taastub. Kui aga tunned, et kõike on saanud liiga palju ja vaatamata püüdlustele ei ole hea olla, siis Individuaalne psühhoteraapia võib aidata leida lahendusi.  

​PERETERAAPIA

Inimese rahulolu oma eluga mõjutavad tema kogemused ja suhted teiste pereliikmetega. Terved ja toetavad peresuhted annavad eelise elada õnnelikku ja rahuldustpakkuvat elu ning olla usalduslikes suhetes. 

Pereteraapia on süsteemne teraapia, kus vaadeldakse pere probleeme suhete kontekstis – kuidas suhete kvaliteet mõjutab pereliikmeid, nende omavahelisi suhteid ning käitumist. Iga pereliige on osa peresüsteemist ning annab oma panuse probleemide märkamiseks ja lahendamiseks.

pereteraapia
paariteraapia

PAARITERAAPIA

Paarisuhe on täiskasvanud inimeste elu kõige olulisem ja ühtlasi ka kõige keerulisem suhe – elu kõige suuremad arengud, õnnetunne, rahulolu, samuti vihkamine, pettumused ja lootuste purunemine on seotud just paarisuhtega. Paariteraapiasse pöördutakse enamasti kahel põhjusel, kas sooviga olemasoleva partneriga suhet parandada ja värskendada või sooviga lahku minna.  Paariteraapias hinnatakse ja arendatakse partnerite suhtlemisoskusi arutledes teemadel, millest kodus on keeruline või võimatu rääkida. Seeläbi luuakse emotsionaalselt lähedane kontakt ja ühendus, taastatakse usaldus, kirg ja rõõm. 
Paariteraapia on sobiv nii neile, kes alles alustavad oma ühist teekonda, et ennetada võimalikke ettetulevaid raskusi kui ka neile, kes on oma suhtega ummikusse jõudnud, kuid pole veel kaotanud lootust suhet päästa.

KOOLITUSED

KOOLITAN JÄRGMISTEL TEEMADEL:

psühholoog Tartus

HINNAKIRI

  • Psühhoteraapia seanss kestab kuni 90 minutit ja maksab  100 eurot. Nii individuaal-, paari-, kui pereteraapia seansid on sama kestvuse ja hinnaga
  • Koolituste hinnad kokkuleppel 

NB! Kui oled broneerinud aja, aga mingil põhjusel ei saa kohtumisele tulla, siis ole hea  ja anna sellest teada vähemalt 24 tundi enne kohtumist. Austame  teineteist ja aega. Mitteteatamisel tuleb tasuda seansi hind.